ÁLLÁSHIRDETÉS

Utcai munkatársat keresünk

Észak-Pesten működő utcai gondozó szolgálatok munkatársat keresnek Budapest IV., XIII. és XV. kerületi ellátási területére szociális munkás feladatok ellátására.

Munkavégzés helye: Budapest: Újpest, Angyalföld, és Rákospalota helyszínein. Szolgálat székhelye: Budapest, IV. kerület Fóti út.

Munkavégzés ideje: munkanapok x 8 óra.

 A krízisidőszakban (november 1.-április 30.) hetente váltott műszakban 8.00-14.00, valamint 16.00-22.00 óráig.

Április 30. – november 1. között hetente váltott műszakban, 8.00-14.00 vagy 14.00-20.00 óráig.

 A munkaidő további részét képezik a rendszeres team megbeszélések, rendszeres szupervíziós ülések és az intézményközi szakmai megbeszélések is.

A pályázat feltételei:

 -Az 1/2000 (I. 7.) SzCsM rendeletben foglaltaknak megfelelő végzettség.

-B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

-közép vagy felsőfokú szociális szakképesítés

- a hajléktalan ellátásban szerzett tapasztalat
- önálló munkavégzés
- jó problémamegoldó és konfliktuskezelési képesség

-stressztűrő képesség

- az esti munkavégzés lekötöttségeinek tűrése

-önálló adminisztráció vitelének képessége

Feladatok:

-       Hajéktalan ügyfelek felkeresése közterületen. Velük való kapcsolattartás, egyéni esetmunka.

-       Egészségügyi centrumba, szociális bentlakásos intézménybe szállítás.

-       Szociális ügyintézés (jövedelem, lakhatás, kapcsolatok feltérképezése, egészségügyi intézménnyel való együttműködés).

-       Egyéni vagy csoportos élethelyzetekre való reagálás a szociális munka eszköztárával.

-       Krízisidőszakban az emberi szervezetet, életet veszélyeztető klímából való kikerülés (intézménybe bekerülés) elősegítése.

-       Teammunka más szervezeti egységek segítő szakembereivel, diszpécserszolgálattal, szakmaközi fórumokon.

A következő elképzelésük van az ideális jelöltről:

- Érzékeny és elhivatott a nehéz helyzetben lévő emberek segítésére.

- Bírja a megterhelő klímát (kint, közterületen dolgozunk).
- Önálló munkavégzésre, helyzetfelismerésre és problémamegoldásra képes.

- Rendszerszintű gondolkodásra, problémakezelésre képes.
- Megfelelő problémamegoldó és konfliktuskezelési képessége van.

- Magasfokú empátia és nagymértékű stressztűrő képesség jellemzi.

- Csapatjátékos, teamben együttműködni képes.

Bérezés: irányadó a bérminimummal emelt közalkalmazotti bértábla (+ illetménypótlék, műszakpótlék, összevont SZÁP, cafeteria keret)

Felvételi interjú időpontját a jelentkezési határidőt követően telefonon egyeztetjük a jelentkezőkkel.

A munkakör betöltésének időpontja: 2019. május 1. (akinek lehetősége van, korábbi kezdés is lehetséges).

A munkakör a pályázat elbírálása után azonnal betölthető.

Kontaktszemély: Kaló Attila intézményvezető, szolgálatvezető

Telefon: +36203534479

Az intézményről bővebb információ érhető el a www.lethataron.hu és  www.twistoliver.hu oldalakon.