ÁLLÁSHIRDETÉS

Szociális segítő munkakör betöltésére

A Twist Olivér Alapítvány nappali melegedője 1 fő részmunkaidős (6 órás) szociális segítőt keres.

Munkarend: hétköznap 9-15 között

A munkavégzés helye: 1044 Budapest, Fóti út 4.

Munkakörhöz tartozó feladatok:
• hajléktalan ügyfelekkel való munka

• Házirend érvényesítése az intézményben

• konfliktuskezelés
• az ügyfelek hozzásegítése az intézményi szolgáltatásokhoz
• adminisztráció
• team-munka

• az esetleges technikai problémák kezelése nyitva tartási időben

A felvételkor előnyt jelent:

• szociális területen, hajléktalanellátásban szerzett tapasztalat

Jelentkezési határidő: 2017.09.26. kedd

Felvételi interjú időpontja: 2017.09.28. 10:00

Munkába állás ideje: kiválasztást követően azonnal
Javadalmazás: alapbér a közalkalmazotti bértábla alapján, illetmény, ágazati pótlék, Cafetéria

Kontaktszemély: Tápi Eszter, intézményvezető, 20/950-1200

Jelentkezés módja: e-mailben, munkakör megnevezésével, önéletrajzzal

Az intézményről bővebb információ érhető el a www.twistoliver.hu oldalon.